Skolotāja Ruta Klārksone no Lensburijas skolas un sporta koledžas uzrakstīja aizkustinošu vēstuli 11 gadus vecam audzēknim, kurš izkrita mācību gada beigu eksāmenos.
Zēns, vārdā Bens Tvists, slimo ar autismu. Viņš nesen kārtoja skolas eksāmenus, un, kaut arī centās, cik vien spēja, rezultāti nebija tādi, kādus zēns sagaidīja. Taču mis Klārksone saprata, ka eksāmenu rezultāti vēl nav viss, un tāpēc uzrakstīja zēnam šo vēstuli, kas viņa mātei pēcāk lika raudāt.
Lai uzzinātu, kas bija šajā vēstulē, šķir nākamo lapu!
Tevi noteikti interesēs
- Dejotājam Valērijam Mironovam nācies pārciest sarežģītu dzīves posmu – beidzot to gatavs atklātby Sandra Vīgante
- Kāpēc nevajadzētu tikties ar precētiem vīriešiem: karma un neapspriestās sekasby Rinalds Bergmanis
- Bietes nav nepieciešams vārīt, jo parādīšu kā tās gatavo restorānos – daudz vienkāršāk un arī garšo labākby Ļena Sokolova